Filtr katalogu partnerů
Obor
Podobor
Hledat v mém okolí + 15 km
Kraj

gymbeam.cz

https://gymbeam.cz/ gymbeam.cz

GymBeam, značka zdravé a sportovní výživy, fitness oblečení a příslušenství. Důraz na kvalitu, důkladně vybrané suroviny a čisté složení doplňků a zdravých potravin. Portfolio produktů používá více než 1,8 milionu aktivních zákazníků a o jejich spokojenosti svědčí i několikanásobné získání ocenění „Cena kvality“ a „Cena popularity“ v soutěži Shop Roka.

Sleva 3–5 % E-shop

v e-shopu

SUBWAY

SUBWAY Sandwiches and Salads SUBWAY

V Subway® se každý může najíst s dobrým pocitem a nalézt útěchu v tom, že jídlo, které dostane je vždy čerstvé a v té nejvyšší kvalitě. Změnili jsme pohled na rychlé občerstvení, nabízíme jen ty nejčerstvější produkty. Přispíváme k povědomí o zdravějším stravování. Jsme přímo posedlí vším svěžím, vším čerstvým. Každý sendvič je připraven se zárukou těch nejčerstvějších a nejchutnějších surovin, které přímo roztančí vaše chuťové pohárky. Z pole na farmu až do vašich rukou, základem každého sendviče jsou jen čerstvé a kvalitní ingredience. Subway® už zná celý svět a je největším fast food řetězcem této planety možná právě proto, že se u nás každý může najíst dobře, chutně a bez výčitek!

Sleva 10 % Kamenný obchod

na 10 provozovnách

NUTREND

NUTREND NUTREND

Produkty sportovní výživy a potraviny pro aktivní životní styl. Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.   Společnost NUTREND D.S., a.s. byla založena roku 1993 a ve své dlouholeté historii stala lídrem na českém trhu výživy a potravinových doplňků. K tomuto dni má společnost přes 400 zaměstnanců různých profesí a specializací. Díky rychlému vývoji společnosti najdete naše produkty ve fitness centrech, cyklistických obchodech, obchodech se zdravou výživou a také na pultech v lékárnách nejen v České Republice, ale i v dalších více než 60-ti zemích.   Společnost NUTREND je oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu, Slovenského olympijského týmu a Českého paralympijského týmu. Je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňků výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce s odborníky a se špičkovými sportovci. Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu společnosti.  

Sleva 10–15 % Kamenný obchod E-shop

na 21 provozovnách a v e-shopu

grizly.cz

http://www.grizly.cz grizly.cz

Přinášíme kvalitní zdravé potraviny od českých i zahraničních výrobců s pohodlným doručením do Vašich domovů. Zároveň jsme i výrobci a pod naší značkou GRIZLY najdete ořechy, sušené ovoce, semínka, ořechové krémy v ekonomickém a ekologickém balení. Vždy dbáme na výbornou kvalitu a výhodné ceny všech více než 8000 produktů.

Sleva 5 % E-shop

v e-shopu

LOBBY BAR NEW WAVE

LOBBY BAR NEW WAVE LOBBY BAR NEW WAVE

Je oblíbeným místem přátelských a business setkání.

Sleva 10 % Kamenný obchod

ČESKÉ BUDĚJOVICE, Pražská třída 2306/14

PINIA RESTAURANT

PINIA RESTAURANT PINIA RESTAURANT

Osloví hosty přátelskou atmosférou, moderním designem a vysokou úrovní gastronomie i servisu.

Sleva 10 % Kamenný obchod

ŠPINDLERŮV MLÝN, Labská 111

hillvitalshop.cz

https://www.hillvitalshop.cz/ hillvitalshop.cz

Značka HillVital vznikla proto, aby pomohla lidem řešit své problémy za pomoci přírody. Všechna složení jsou konzultována s odborníky v oblasti dermatologie, kosmetiky a také odborníky v oblasti přírodního léčitelství. Celou naši filozofii jsme postavili na síle bylinek, proto v našich produktech nenajdete žádné parabeny, umělá barviva či vůně.

Sleva 10 % E-shop

v e-shopu

WINE BAR KOLBY

WINE BAR KOLBY WINE BAR KOLBY

Nabízíme vám vína českých i zahraničních vinařství (např. Kolby, Reisten) a delikatesy.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 8, Rohanské nábřeží 693

ART RESTAURANT MÁNES

ART RESTAURANT MÁNES ART RESTAURANT MÁNES

Tam, kde se výjimečná gastronomie a nevšední, nejen gastronomické zážitky, snoubí s geniem loci unikátního místa.Stejně jako v původním Mánesu, i dnes je hostům k dispozici ojedinělý multifunkční prostor, sestávající z Art Restaurantu, Terrace Grillu, Art Café a Lounge Baru. Celému objektu dominují rozsáhlé stupňovité terasy s výhledem nejen na Vltavu, Petřín a Žofín, ale také na Pražský hrad a Národní divadlo. Díky svému velkoryse pojatému a členěnému interiéru je Mánes ideálním místem jak pro soukromá posezení, oslavy, svatby, ale také obchodní jednání, společenské akce, konference, rauty i koktejly.Garancí nezapomenutelných gastronomických zážitků je šéfkuchař Jaroslav Zahálka, vynikající kuchař s mnohaletými zkušenostmi a také bývalý člen prestižní asociace Club Des Chefs Des Chefs, mezi jehož členy patří jen ti nejprestižnější šéfkuchaři, kteří měli to privilegium připravovat menu nejvyšším státním představitelům a vládám.

Sleva 15 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Masarykovo nábř. 250/1

RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ

RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ

Starobylému interiéru dominuje originální kovářský měch, speciality z mezinárodní a české kuchyně již ochutnaly mnohé významné osobnosti.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Loretánská 175/5

KOBE FUSION RESTAURANT WESTFIELD CHODOV

KOBE FUSION RESTAURANT KOBE FUSION RESTAURANT WESTFIELD CHODOV

Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie. V restauracích Kobe vám přinášíme jídelní lístek plný masových specialit, vynikajícího sushi, těch nejlepších steaků a jako lahůdku výběr jídel připravených z masa Kobe, desítky let považovaného za nejkvalitnější hovězí maso světa.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 4, Roztylská 2321/19

RESTAURACE MIMINOO

RESTAURACE MIMINOO RESTAURACE MIMINOO

V naší restauraci stačí jen malinko zvednout oči vzhůru a slavná miminka na Tower Parku máte přímo nad sebou. Nabízíme vybrané produkty z italského regionu Val di fiemme, mediteránský gril, lahůdky k pivu, posezení v zeleni na pomezí Vinohrad a Žižkova.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 3, Mahlerovy sady 1

MOZART DINNER*****

MOZART DINNER***** MOZART DINNER*****

Kulinářské a hudební zážitky z Večeře s Mozartem si můžete vychutnat v nádherném novobarokním tanečním sále Boccaccio.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Králodvorská 4

BENADA RESTAURANT

BENADA RESTAURANT BENADA RESTAURANT

Nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně a širokou nabídku kvalitních moravských vín, kapacita restaurace až 100 míst.

Sleva 10 % Kamenný obchod

OLOMOUC, Jeremenkova 36

MojeEQUA.cz

https://www.mojeequa.cz/ MojeEQUA.cz

Dopřejte si zdravý pitný režim s ekologickou lahví od EQUA. Vybírejte z desítek designů skleněných, ekoplastových a nerezových lahví pro sport, do školy i do kanceláře.

Sleva 10 % E-shop

v e-shopu

rybizahrada.cz

https://www.rybizahrada.cz/nakup-z-farmy/ rybizahrada.cz

Čerstvé ryby z aquaponického chovu, zelenina, bylinky.

Sleva 10 % E-shop

v e-shopu

LA BODEGUITA DEL MEDIO

LA BODEGUITA DEL MEDIO LA BODEGUITA DEL MEDIO

La Bodeguita del Medio představuje nové menu. Kromě moderního tapas se menu pyšní hlavní superstar v podobě langust dovezených z Kuby, a to hned ve čtyřech provedeních. První je Ocas z langusty s česnekovým máslem a citronovou šťávou s rozpečenou bagetou. Další je Grilovaná langusta s dipem z čerstvé zeleniny, salátkem a rozpečenou bagetou. Dechberoucí je Surf & Turf, jenž kombinuje langustí ocas s biftekem a grilovanou brokolicí, cherry rajčátky a romanesco. Poslední variantou je sdílený talíř pro dva, kde nechybí Celá langusta, slávky, kalamáry, chobotničky a krevety. Víte vlastně, jaký rozdíl je mezi langustou a humrem? Langusta se liší od humra tím, že má místo klepet tykadla a velký, silný ocas. Je to větší druh humra a maso má hlavně na silném ocase. Co se týká konzistence masa, humr je jako rak a langusta se dá přirovnat ke krevetě. Langustami to ovšem v Bodeguitě nekončí.  Kromě toho nové menu obsahuje masovou sekci, kde vyniká Biftek z mladého býka s pepřovou omáčkou, mačkané bylinkové brambory a chips z parmazánu. Milovníky mořských plodů potěší Steak z tuňáka s julienne z kořenové zeleniny, opečené brambory s bylinkami a aioli. Signature pokrm, který k Bodeguitě patří v různých podobách, a tudíž nechybí ani v novém menu, je Grilované chapadlo z chobotnice s řasou wakame s ústřicovou omáčkou a rýží. Menu by nebylo celistvé bez kubánských specialit. Ropa Vieja s jasmínovou rýží či Arroz Cubano, tedy v menu zaujímají také svá místa. Pokrm určený pro dvě osoby je Chateaubriand a je doslova dechberoucí. Sladké tečky jsou dvě. Čokoládová pěna s karamelizovanou mandlovou strouhankou a kouřovým aroma, která je jemná a přesto intenzivní. Druhým dezertem je Ananas v karamelu s kubánským rumem, zeleným pepřem                  a vanilkovou zmrzlinou. Každý kousek dezertu je báječný a dovrší gastronomický zážitek. Kam jinam vyrazit než do nejlepší kubánské restaurace v Praze.  Originální kubánská restaurace v koloniálním stylu staré Havany, vyhlášený koktejl bar a music restaurant nabízí jedinečný výběr gastronomických specialit, nápojů a doutníků, které si vychutnáte za rytmů žhavé salsy, každý den živá hudba a tanec.  

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Kaprova 19/5

AREÁL BOTANIKA

AREÁL BOTANIKA AREÁL BOTANIKA

Multifunkční hotelový komplex uprostřed křivoklátských lesů.

Sleva 10 % Kamenný obchod

HORNÍ BEZDĚKOV, Hlavní 68

RESTAURACE OBLACA

RESTAURACE OBLACA RESTAURACE OBLACA

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií. Nechte se hýčkat a rozmazlovat v 66 metrech nad zemí. Těšíme se na Vaši návštěvu naší restaurace, kde se budete cítit doslova v oblacích.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 3, Mahlerovy sady 1

https://gymbeam.cz/

gymbeam.cz

GymBeam, značka zdravé a sportovní výživy, fitness oblečení a příslušenství. Důraz na kvalitu, důkladně vybrané suroviny a čisté složení doplňků a zdravých potravin. Portfolio produktů používá více než 1,8 milionu aktivních zákazníků a o jejich spokojenosti svědčí i několikanásobné získání ocenění „Cena kvality“ a „Cena popularity“ v soutěži Shop Roka.

E-shop při nákupu přes proklik

3–5 %

SUBWAY Sandwiches and Salads

SUBWAY

V Subway® se každý může najíst s dobrým pocitem a nalézt útěchu v tom, že jídlo, které dostane je vždy čerstvé a v té nejvyšší kvalitě. Změnili jsme pohled na rychlé občerstvení, nabízíme jen ty nejčerstvější produkty. Přispíváme k povědomí o zdravějším stravování. Jsme přímo posedlí vším svěžím, vším čerstvým. Každý sendvič je připraven se zárukou těch nejčerstvějších a nejchutnějších surovin, které přímo roztančí vaše chuťové pohárky. Z pole na farmu až do vašich rukou, základem každého sendviče jsou jen čerstvé a kvalitní ingredience. Subway® už zná celý svět a je největším fast food řetězcem této planety možná právě proto, že se u nás každý může najíst dobře, chutně a bez výčitek!

Kamenný obchod 10 provozoven

10 %

NUTREND

NUTREND

Produkty sportovní výživy a potraviny pro aktivní životní styl. Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.   Společnost NUTREND D.S., a.s. byla založena roku 1993 a ve své dlouholeté historii stala lídrem na českém trhu výživy a potravinových doplňků. K tomuto dni má společnost přes 400 zaměstnanců různých profesí a specializací. Díky rychlému vývoji společnosti najdete naše produkty ve fitness centrech, cyklistických obchodech, obchodech se zdravou výživou a také na pultech v lékárnách nejen v České Republice, ale i v dalších více než 60-ti zemích.   Společnost NUTREND je oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu, Slovenského olympijského týmu a Českého paralympijského týmu. Je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňků výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce s odborníky a se špičkovými sportovci. Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu společnosti.  

Kamenný obchod 21 provozoven E-shop e-shop

10–15 %

http://www.grizly.cz

grizly.cz

Přinášíme kvalitní zdravé potraviny od českých i zahraničních výrobců s pohodlným doručením do Vašich domovů. Zároveň jsme i výrobci a pod naší značkou GRIZLY najdete ořechy, sušené ovoce, semínka, ořechové krémy v ekonomickém a ekologickém balení. Vždy dbáme na výbornou kvalitu a výhodné ceny všech více než 8000 produktů.

E-shop při nákupu přes proklik

5 %

LOBBY BAR NEW WAVE

LOBBY BAR NEW WAVE

Je oblíbeným místem přátelských a business setkání.

Kamenný obchod ČESKÉ BUDĚJOVICE, Pražská třída 2306/14

10 %

PINIA RESTAURANT

PINIA RESTAURANT

Osloví hosty přátelskou atmosférou, moderním designem a vysokou úrovní gastronomie i servisu.

Kamenný obchod ŠPINDLERŮV MLÝN, Labská 111

10 %

https://www.hillvitalshop.cz/

hillvitalshop.cz

Značka HillVital vznikla proto, aby pomohla lidem řešit své problémy za pomoci přírody. Všechna složení jsou konzultována s odborníky v oblasti dermatologie, kosmetiky a také odborníky v oblasti přírodního léčitelství. Celou naši filozofii jsme postavili na síle bylinek, proto v našich produktech nenajdete žádné parabeny, umělá barviva či vůně.

E-shop při nákupu přes proklik

10 %

WINE BAR KOLBY

WINE BAR KOLBY

Nabízíme vám vína českých i zahraničních vinařství (např. Kolby, Reisten) a delikatesy.

Kamenný obchod PRAHA 8, Rohanské nábřeží 693

10 %

ART RESTAURANT MÁNES

ART RESTAURANT MÁNES

Tam, kde se výjimečná gastronomie a nevšední, nejen gastronomické zážitky, snoubí s geniem loci unikátního místa.Stejně jako v původním Mánesu, i dnes je hostům k dispozici ojedinělý multifunkční prostor, sestávající z Art Restaurantu, Terrace Grillu, Art Café a Lounge Baru. Celému objektu dominují rozsáhlé stupňovité terasy s výhledem nejen na Vltavu, Petřín a Žofín, ale také na Pražský hrad a Národní divadlo. Díky svému velkoryse pojatému a členěnému interiéru je Mánes ideálním místem jak pro soukromá posezení, oslavy, svatby, ale také obchodní jednání, společenské akce, konference, rauty i koktejly.Garancí nezapomenutelných gastronomických zážitků je šéfkuchař Jaroslav Zahálka, vynikající kuchař s mnohaletými zkušenostmi a také bývalý člen prestižní asociace Club Des Chefs Des Chefs, mezi jehož členy patří jen ti nejprestižnější šéfkuchaři, kteří měli to privilegium připravovat menu nejvyšším státním představitelům a vládám.

Kamenný obchod PRAHA 1, Masarykovo nábř. 250/1

15 %

RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ

RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ

Starobylému interiéru dominuje originální kovářský měch, speciality z mezinárodní a české kuchyně již ochutnaly mnohé významné osobnosti.

Kamenný obchod PRAHA 1, Loretánská 175/5

10 %

KOBE FUSION RESTAURANT

KOBE FUSION RESTAURANT WESTFIELD CHODOV

Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie. V restauracích Kobe vám přinášíme jídelní lístek plný masových specialit, vynikajícího sushi, těch nejlepších steaků a jako lahůdku výběr jídel připravených z masa Kobe, desítky let považovaného za nejkvalitnější hovězí maso světa.

Kamenný obchod PRAHA 4, Roztylská 2321/19

10 %

RESTAURACE MIMINOO

RESTAURACE MIMINOO

V naší restauraci stačí jen malinko zvednout oči vzhůru a slavná miminka na Tower Parku máte přímo nad sebou. Nabízíme vybrané produkty z italského regionu Val di fiemme, mediteránský gril, lahůdky k pivu, posezení v zeleni na pomezí Vinohrad a Žižkova.

Kamenný obchod PRAHA 3, Mahlerovy sady 1

10 %

MOZART DINNER*****

MOZART DINNER*****

Kulinářské a hudební zážitky z Večeře s Mozartem si můžete vychutnat v nádherném novobarokním tanečním sále Boccaccio.

Kamenný obchod PRAHA 1, Králodvorská 4

10 %

BENADA RESTAURANT

BENADA RESTAURANT

Nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně a širokou nabídku kvalitních moravských vín, kapacita restaurace až 100 míst.

Kamenný obchod OLOMOUC, Jeremenkova 36

10 %

https://www.mojeequa.cz/

MojeEQUA.cz

Dopřejte si zdravý pitný režim s ekologickou lahví od EQUA. Vybírejte z desítek designů skleněných, ekoplastových a nerezových lahví pro sport, do školy i do kanceláře.

E-shop při nákupu přes proklik

10 %

SUSHI NOODLES BY KOBE RESTAURANT

SUSHI NOODLES BY KOBE RESTAURANT

Vždy čerstvé sushi, vynikající polévky, nudlové speciality, saláty a dezerty.

Kamenný obchod BRNO-MODŘICE, U Dálnice 777

10 %

https://www.rybizahrada.cz/nakup-z-farmy/

rybizahrada.cz

Čerstvé ryby z aquaponického chovu, zelenina, bylinky.

E-shop při nákupu přes proklik

10 %

LA BODEGUITA DEL MEDIO

LA BODEGUITA DEL MEDIO

La Bodeguita del Medio představuje nové menu. Kromě moderního tapas se menu pyšní hlavní superstar v podobě langust dovezených z Kuby, a to hned ve čtyřech provedeních. První je Ocas z langusty s česnekovým máslem a citronovou šťávou s rozpečenou bagetou. Další je Grilovaná langusta s dipem z čerstvé zeleniny, salátkem a rozpečenou bagetou. Dechberoucí je Surf & Turf, jenž kombinuje langustí ocas s biftekem a grilovanou brokolicí, cherry rajčátky a romanesco. Poslední variantou je sdílený talíř pro dva, kde nechybí Celá langusta, slávky, kalamáry, chobotničky a krevety. Víte vlastně, jaký rozdíl je mezi langustou a humrem? Langusta se liší od humra tím, že má místo klepet tykadla a velký, silný ocas. Je to větší druh humra a maso má hlavně na silném ocase. Co se týká konzistence masa, humr je jako rak a langusta se dá přirovnat ke krevetě. Langustami to ovšem v Bodeguitě nekončí.  Kromě toho nové menu obsahuje masovou sekci, kde vyniká Biftek z mladého býka s pepřovou omáčkou, mačkané bylinkové brambory a chips z parmazánu. Milovníky mořských plodů potěší Steak z tuňáka s julienne z kořenové zeleniny, opečené brambory s bylinkami a aioli. Signature pokrm, který k Bodeguitě patří v různých podobách, a tudíž nechybí ani v novém menu, je Grilované chapadlo z chobotnice s řasou wakame s ústřicovou omáčkou a rýží. Menu by nebylo celistvé bez kubánských specialit. Ropa Vieja s jasmínovou rýží či Arroz Cubano, tedy v menu zaujímají také svá místa. Pokrm určený pro dvě osoby je Chateaubriand a je doslova dechberoucí. Sladké tečky jsou dvě. Čokoládová pěna s karamelizovanou mandlovou strouhankou a kouřovým aroma, která je jemná a přesto intenzivní. Druhým dezertem je Ananas v karamelu s kubánským rumem, zeleným pepřem                  a vanilkovou zmrzlinou. Každý kousek dezertu je báječný a dovrší gastronomický zážitek. Kam jinam vyrazit než do nejlepší kubánské restaurace v Praze.  Originální kubánská restaurace v koloniálním stylu staré Havany, vyhlášený koktejl bar a music restaurant nabízí jedinečný výběr gastronomických specialit, nápojů a doutníků, které si vychutnáte za rytmů žhavé salsy, každý den živá hudba a tanec.  

Kamenný obchod PRAHA 1, Kaprova 19/5

10 %

AREÁL BOTANIKA

AREÁL BOTANIKA

Multifunkční hotelový komplex uprostřed křivoklátských lesů.

Kamenný obchod HORNÍ BEZDĚKOV, Hlavní 68

10 %

RESTAURACE OBLACA

RESTAURACE OBLACA

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií. Nechte se hýčkat a rozmazlovat v 66 metrech nad zemí. Těšíme se na Vaši návštěvu naší restaurace, kde se budete cítit doslova v oblacích.

Kamenný obchod PRAHA 3, Mahlerovy sady 1

10 %