Filtr katalogu partnerů
Obor
Podobor
Hledat v mém okolí + 15 km
Kraj

NUTREND

NUTREND NUTREND

Produkty sportovní výživy a potraviny pro aktivní životní styl. Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.Společnost NUTREND D.S., a.s. byla založena roku 1993 a ve své 20-ti leté historii stala lídrem na českém trhu výživy a potravinových doplňků. K tomuto dni má společnost téměř 150 zaměstnanců různých profesí a specializací. Díky rychlému vývoji společnosti najdete naše produkty ve fitness centrech, cyklistických obchodech, obchodech se zdravou výživou a také na pultech v lékárnách nejen v České Republice, ale i v dalších 30-ti zemích.Společnost NUTREND je oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu, Slovenského olympijského týmu a Českého paralympijského týmu. Je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňků výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce s odborníky a se špičkovými sportovci. Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu společnosti.

Sleva 10–15 % Kamenný obchod E-shop

na 21 provozovnách a v e-shopu

grizly.cz

http://www.grizly.cz grizly.cz

Přinášíme kvalitní zdravé potraviny od českých i zahraničních výrobců s pohodlným doručením do Vašich domovů. Zároveň jsme i výrobci a pod naší značkou GRIZLY najdete ořechy, sušené ovoce, semínka, ořechové krémy v ekonomickém a ekologickém balení. Vždy dbáme na výbornou kvalitu a výhodné ceny všech více než 8000 produktů.

Sleva 5 % E-shop

v e-shopu

SUBWAY

SUBWAY Sandwiches and Salads SUBWAY

V Subway® se každý může najíst s dobrým pocitem a nalézt útěchu v tom, že jídlo, které dostane je vždy čerstvé a v té nejvyšší kvalitě. Změnili jsme pohled na rychlé občerstvení, nabízíme jen ty nejčerstvější produkty. Přispíváme k povědomí o zdravějším stravování. Jsme přímo posedlí vším svěžím, vším čerstvým. Každý sendvič je připraven se zárukou těch nejčerstvějších a nejchutnějších surovin, které přímo roztančí vaše chuťové pohárky. Z pole na farmu až do vašich rukou, základem každého sendviče jsou jen čerstvé a kvalitní ingredience. Subway® už zná celý svět a je největším fast food řetězcem této planety možná právě proto, že se u nás každý může najíst dobře, chutně a bez výčitek!

Sleva 10 % Kamenný obchod

na 11 provozovnách

gymbeam.cz

https://gymbeam.cz/ gymbeam.cz

GymBeam, značka zdravé a sportovní výživy, fitness oblečení a příslušenství. Důraz na kvalitu, důkladně vybrané suroviny a čisté složení doplňků a zdravých potravin. Portfolio produktů používá více než 1,8 milionu aktivních zákazníků a o jejich spokojenosti svědčí i několikanásobné získání ocenění „Cena kvality“ a „Cena popularity“ v soutěži Shop Roka.

Sleva 3–5 % E-shop

v e-shopu

LOBBY BAR NEW WAVE

LOBBY BAR NEW WAVE LOBBY BAR NEW WAVE

Je oblíbeným místem přátelských a business setkání.

Sleva 10 % Kamenný obchod

ČESKÉ BUDĚJOVICE, Pražská třída 2306/14

PINIA RESTAURANT

PINIA RESTAURANT PINIA RESTAURANT

Osloví hosty přátelskou atmosférou, moderním designem a vysokou úrovní gastronomie i servisu.

Sleva 10 % Kamenný obchod

ŠPINDLERŮV MLÝN, Labská 111

CIGAR CLUB COHIBA ATMOSPHERE

CIGAR CLUB COHIBA ATMOSPHERE CIGAR CLUB COHIBA ATMOSPHERE

První a jediný cigar bar v Praze a dokonalé místo pro milovníky tabáku, rafinovaných koktejlů, prémiového alkoholu a kubánských doutníků. Staňte se za symbolický poplatek 10Kč jeho členy a nechte si namíchat koktejl na míru přímo pro vás!

Sleva 20 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Kaprova 19/5

WINE BAR KOLBY

WINE BAR KOLBY WINE BAR KOLBY

Nabízí vína z vinařství Kolby, Reisten a delikatesy.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 8, Rohanské nábřeží 693

RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ

RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ

Starobylému interiéru dominuje originální kovářský měch, speciality z mezinárodní a české kuchyně již ochutnaly mnohé významné osobnosti.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Loretánská 175/5

NATU

NATU NATU

Superpotraviny a zdravá výživa v BIO kvalitě. Čisté přírodní produkty pro zdraví, krásu a sport.

Sleva 10 % Kamenný obchod E-shop

na 3 provozovnách a v e-shopu

BENADA RESTAURANT

BENADA RESTAURANT BENADA RESTAURANT

Nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně a širokou nabídku kvalitních moravských vín, kapacita restaurace až 100 míst.

Sleva 10 % Kamenný obchod

OLOMOUC, Jeremenkova 36

BERTINY LÁZNĚ

LÁZNĚ TŘEBOŇ - BERTINY LÁZNĚ BERTINY LÁZNĚ

Bertiny lázně mají v Třeboni velmi dlouhou tradici. Založeny byly již v roce 1883 učitelem Václavem Huckem, který zde zavedl používání třeboňského přírodního léčivého zdroje - slatiny, která se využívá pro léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli. Dále si zde mohou návštěvníci vychutnat všemožné masáže, koupele a zábaly. Lázeňský komplex Bertiných lázní se nachází v nejtěsnější blízkosti historického centra Třeboně.Dále sleva na vybrané kulturně společenské akce v předprodeji, na vstupné do kina Světozor v Třeboni nebo kinosálu Lázní Aurora, aleva na stravování v restauraci pro ubytováné, masáže a další procedury.

Sleva 10 % Kamenný obchod

TŘEBOŇ, Tylova 171

LA BODEGUITA DEL MEDIO

LA BODEGUITA DEL MEDIO LA BODEGUITA DEL MEDIO

V Bodeguitě se pobavíte, v Bodeguitě si zatančíte a v Bodeguitě se také skvěle najíte! A chybět nebudou ani úžasné koktejly a nikdy nekončící zábava! Vaše chuťové buňky potěší jak originální kreolské pokrmy, tak skvělé steaky, ryby, humři i speciality z mnoha koutů světa. Zcela určitě je ale ohromí ty definitivně nejlepší kubánské doutníky a rumy. V nabídce najdete kompletní portfolio rumů Santiago de Cuba a 60 druhů autentických rumů z více než 20 zemí Jižní Ameriky. Ochutnat můžete i pravé jihoamerické koktejly namíchané podle původních originálních receptur. Ovšem kromě tradičních párty v latinsko-americkém stylu, s živou kapelou a sexy tanečnicemi pro vás máme připraveno i několik naprosto speciálních příležitostí, proč zavítat do Bodeguity. A dokonce s sebou můžete vzít děti, protože takovou Mikulášskou nadílku ještě určitě nezažily! A co si tak udělat při vánoční procházce malou zastávku a pochutnat si v průběhu Štědrého dne na úžasných ústřicích nebo gratinovaných šnecích? Zlatým hřebem roku je určitě Silvestrovská párty, kterou můžete zažít v Bodeguita del Medio dokonce hned dvakrát! Tradičně 31.12. a v polovině roku, jako Malý Silvestr.    

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Kaprova 19/5

AREÁL BOTANIKA

AREÁL BOTANIKA AREÁL BOTANIKA

Multifunkční hotelový komplex uprostřed křivoklátských lesů.

Sleva 10 % Kamenný obchod

HORNÍ BEZDĚKOV, Hlavní 68

STEAK RESTAURANT EL TORO NEGRO

STEAK RESTAURANT EL TORO NEGRO STEAK RESTAURANT EL TORO NEGRO

Nabízíme mnoho druhů mas a ryb připravovaných přímo před Vámi na lávovém grilu, 120 druhů koktejlů.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Staroměstské nám. 481/22

k2t.cz

http://www.k2t.cz k2t.cz

Nezapomenutelné zážitky s tuzemskými a zahraničními víny přes K2T EVENT.

Sleva 15 % E-shop

v e-shopu

ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE - NÁVŠTĚVNICKÉ CENTRUM LEDNICE

ANNOVINO - VINOTÉKA MLADÁ BOLESLAV ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE - NÁVŠTĚVNICKÉ CENTRUM LEDNICE

Nejsme jen klasickým rodinným vinařstvím navazujícím s úctou na odkaz našich předků a vizionářského rodu Lichtenštejnů. Jsme významnými vinařskými inovátory. Naše vinice najdete v lokalitách, kde se kdysi rozlévalo třetihorní moře, na dohled hladinám zdejších rybníků a tak blízko slunci, jak jen to jde. Naší výkladní skříní je odrůda Rulandské šedé, velkou radost nám dělají také odrůdy Hibernal, Ryzlink vlašský, Tramín, Pálava, Rulandské modré a Veltlín zelený.

Sleva 10 % Kamenný obchod

na 6 provozovnách

MUZEUM ČOKOLÁDY BY CHOCO STORY

MUZEUM ČOKOLÁDY BY CHOCO STORY MUZEUM ČOKOLÁDY BY CHOCO STORY

Nechte se zlákat na cestu časem a vydejte se za neuvěřitelnou historií čokolády. Nahlédněte do procesu přípravy lahodné čokolády a pravých belgických pralinek.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Celetná 10

RESTAURACE OBECNÍ DŮM

RESTAURACE OBECNÍ DŮM RESTAURACE OBECNÍ DŮM

Česká kuchyně s prvotřídními surovinami v původních recepturách a skvěle ošetřené plzeňské pivo.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 1, nám. Republiky 5

TEREZIA COMPANY

TEREZIA COMPANY TEREZIA COMPANY

Jsme ryze česká firma s tradicí od roku 1990, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí přírodních doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. TEREZIA COMPANY jako první na trh uvedla hlívu ústřičnou v kapslích v podobě doplňku stravy. Dnes má společnost ve svém portfoliu více než 50 výrobků, klinické studie na vybrané produkty a každým rokem vyvineme a uvedeme na trh 1-2 nové výrobky s unikátním složením.Abychom mohli deklarovat 100% kvalitu a čistotu našich produktů, máme vlastní výrobní prostory pod stálou kontrolou Státní zemědělské a potravinářské inspekce s certifikátem HACCP . Snažíme zachovat produkty 100% přírodní aby byly vhodné pro všechny. Naším cílem je přispět přírodní cestou k tělesnému i duševnímu zdraví všech generací.

Sleva 15 % Kamenný obchod E-shop

na 1 provozovně a v e-shopu

NUTREND

NUTREND

Produkty sportovní výživy a potraviny pro aktivní životní styl. Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.Společnost NUTREND D.S., a.s. byla založena roku 1993 a ve své 20-ti leté historii stala lídrem na českém trhu výživy a potravinových doplňků. K tomuto dni má společnost téměř 150 zaměstnanců různých profesí a specializací. Díky rychlému vývoji společnosti najdete naše produkty ve fitness centrech, cyklistických obchodech, obchodech se zdravou výživou a také na pultech v lékárnách nejen v České Republice, ale i v dalších 30-ti zemích.Společnost NUTREND je oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu, Slovenského olympijského týmu a Českého paralympijského týmu. Je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého portfolia doplňků výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce s odborníky a se špičkovými sportovci. Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu společnosti.

Kamenný obchod 21 provozoven E-shop e-shop

10–15 %

http://www.grizly.cz

grizly.cz

Přinášíme kvalitní zdravé potraviny od českých i zahraničních výrobců s pohodlným doručením do Vašich domovů. Zároveň jsme i výrobci a pod naší značkou GRIZLY najdete ořechy, sušené ovoce, semínka, ořechové krémy v ekonomickém a ekologickém balení. Vždy dbáme na výbornou kvalitu a výhodné ceny všech více než 8000 produktů.

E-shop při nákupu přes proklik

5 %

SUBWAY Sandwiches and Salads

SUBWAY

V Subway® se každý může najíst s dobrým pocitem a nalézt útěchu v tom, že jídlo, které dostane je vždy čerstvé a v té nejvyšší kvalitě. Změnili jsme pohled na rychlé občerstvení, nabízíme jen ty nejčerstvější produkty. Přispíváme k povědomí o zdravějším stravování. Jsme přímo posedlí vším svěžím, vším čerstvým. Každý sendvič je připraven se zárukou těch nejčerstvějších a nejchutnějších surovin, které přímo roztančí vaše chuťové pohárky. Z pole na farmu až do vašich rukou, základem každého sendviče jsou jen čerstvé a kvalitní ingredience. Subway® už zná celý svět a je největším fast food řetězcem této planety možná právě proto, že se u nás každý může najíst dobře, chutně a bez výčitek!

Kamenný obchod 11 provozoven

10 %

https://gymbeam.cz/

gymbeam.cz

GymBeam, značka zdravé a sportovní výživy, fitness oblečení a příslušenství. Důraz na kvalitu, důkladně vybrané suroviny a čisté složení doplňků a zdravých potravin. Portfolio produktů používá více než 1,8 milionu aktivních zákazníků a o jejich spokojenosti svědčí i několikanásobné získání ocenění „Cena kvality“ a „Cena popularity“ v soutěži Shop Roka.

E-shop při nákupu přes proklik

3–5 %

LOBBY BAR NEW WAVE

LOBBY BAR NEW WAVE

Je oblíbeným místem přátelských a business setkání.

Kamenný obchod ČESKÉ BUDĚJOVICE, Pražská třída 2306/14

10 %

PINIA RESTAURANT

PINIA RESTAURANT

Osloví hosty přátelskou atmosférou, moderním designem a vysokou úrovní gastronomie i servisu.

Kamenný obchod ŠPINDLERŮV MLÝN, Labská 111

10 %

CIGAR CLUB COHIBA ATMOSPHERE

CIGAR CLUB COHIBA ATMOSPHERE

První a jediný cigar bar v Praze a dokonalé místo pro milovníky tabáku, rafinovaných koktejlů, prémiového alkoholu a kubánských doutníků. Staňte se za symbolický poplatek 10Kč jeho členy a nechte si namíchat koktejl na míru přímo pro vás!

Kamenný obchod PRAHA 1, Kaprova 19/5

20 %

WINE BAR KOLBY

WINE BAR KOLBY

Nabízí vína z vinařství Kolby, Reisten a delikatesy.

Kamenný obchod PRAHA 8, Rohanské nábřeží 693

10 %

RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ

RESTAURANT A VINÁRNA U CÍSAŘŮ

Starobylému interiéru dominuje originální kovářský měch, speciality z mezinárodní a české kuchyně již ochutnaly mnohé významné osobnosti.

Kamenný obchod PRAHA 1, Loretánská 175/5

10 %

NATU

NATU

Superpotraviny a zdravá výživa v BIO kvalitě. Čisté přírodní produkty pro zdraví, krásu a sport.

Kamenný obchod 3 provozovny E-shop e-shop

10 %

BENADA RESTAURANT

BENADA RESTAURANT

Nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně a širokou nabídku kvalitních moravských vín, kapacita restaurace až 100 míst.

Kamenný obchod OLOMOUC, Jeremenkova 36

10 %

LÁZNĚ TŘEBOŇ - BERTINY LÁZNĚ

BERTINY LÁZNĚ

Bertiny lázně mají v Třeboni velmi dlouhou tradici. Založeny byly již v roce 1883 učitelem Václavem Huckem, který zde zavedl používání třeboňského přírodního léčivého zdroje - slatiny, která se využívá pro léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli. Dále si zde mohou návštěvníci vychutnat všemožné masáže, koupele a zábaly. Lázeňský komplex Bertiných lázní se nachází v nejtěsnější blízkosti historického centra Třeboně.Dále sleva na vybrané kulturně společenské akce v předprodeji, na vstupné do kina Světozor v Třeboni nebo kinosálu Lázní Aurora, aleva na stravování v restauraci pro ubytováné, masáže a další procedury.

Kamenný obchod TŘEBOŇ, Tylova 171

10 %

LA BODEGUITA DEL MEDIO

LA BODEGUITA DEL MEDIO

V Bodeguitě se pobavíte, v Bodeguitě si zatančíte a v Bodeguitě se také skvěle najíte! A chybět nebudou ani úžasné koktejly a nikdy nekončící zábava! Vaše chuťové buňky potěší jak originální kreolské pokrmy, tak skvělé steaky, ryby, humři i speciality z mnoha koutů světa. Zcela určitě je ale ohromí ty definitivně nejlepší kubánské doutníky a rumy. V nabídce najdete kompletní portfolio rumů Santiago de Cuba a 60 druhů autentických rumů z více než 20 zemí Jižní Ameriky. Ochutnat můžete i pravé jihoamerické koktejly namíchané podle původních originálních receptur. Ovšem kromě tradičních párty v latinsko-americkém stylu, s živou kapelou a sexy tanečnicemi pro vás máme připraveno i několik naprosto speciálních příležitostí, proč zavítat do Bodeguity. A dokonce s sebou můžete vzít děti, protože takovou Mikulášskou nadílku ještě určitě nezažily! A co si tak udělat při vánoční procházce malou zastávku a pochutnat si v průběhu Štědrého dne na úžasných ústřicích nebo gratinovaných šnecích? Zlatým hřebem roku je určitě Silvestrovská párty, kterou můžete zažít v Bodeguita del Medio dokonce hned dvakrát! Tradičně 31.12. a v polovině roku, jako Malý Silvestr.    

Kamenný obchod PRAHA 1, Kaprova 19/5

10 %

AREÁL BOTANIKA

AREÁL BOTANIKA

Multifunkční hotelový komplex uprostřed křivoklátských lesů.

Kamenný obchod HORNÍ BEZDĚKOV, Hlavní 68

10 %

STEAK RESTAURANT EL TORO NEGRO

STEAK RESTAURANT EL TORO NEGRO

Nabízíme mnoho druhů mas a ryb připravovaných přímo před Vámi na lávovém grilu, 120 druhů koktejlů.

Kamenný obchod PRAHA 1, Staroměstské nám. 481/22

10 %

http://www.k2t.cz

k2t.cz

Nezapomenutelné zážitky s tuzemskými a zahraničními víny přes K2T EVENT.

E-shop při nákupu přes proklik

15 %

ANNOVINO - VINOTÉKA MLADÁ BOLESLAV

ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE - NÁVŠTĚVNICKÉ CENTRUM LEDNICE

Nejsme jen klasickým rodinným vinařstvím navazujícím s úctou na odkaz našich předků a vizionářského rodu Lichtenštejnů. Jsme významnými vinařskými inovátory. Naše vinice najdete v lokalitách, kde se kdysi rozlévalo třetihorní moře, na dohled hladinám zdejších rybníků a tak blízko slunci, jak jen to jde. Naší výkladní skříní je odrůda Rulandské šedé, velkou radost nám dělají také odrůdy Hibernal, Ryzlink vlašský, Tramín, Pálava, Rulandské modré a Veltlín zelený.

Kamenný obchod 6 provozoven

10 %

MUZEUM ČOKOLÁDY BY CHOCO STORY

MUZEUM ČOKOLÁDY BY CHOCO STORY

Nechte se zlákat na cestu časem a vydejte se za neuvěřitelnou historií čokolády. Nahlédněte do procesu přípravy lahodné čokolády a pravých belgických pralinek.

Kamenný obchod PRAHA 1, Celetná 10

10 %

RESTAURACE OBECNÍ DŮM

RESTAURACE OBECNÍ DŮM

Česká kuchyně s prvotřídními surovinami v původních recepturách a skvěle ošetřené plzeňské pivo.

Kamenný obchod PRAHA 1, nám. Republiky 5

10 %

TEREZIA COMPANY

TEREZIA COMPANY

Jsme ryze česká firma s tradicí od roku 1990, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí přírodních doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. TEREZIA COMPANY jako první na trh uvedla hlívu ústřičnou v kapslích v podobě doplňku stravy. Dnes má společnost ve svém portfoliu více než 50 výrobků, klinické studie na vybrané produkty a každým rokem vyvineme a uvedeme na trh 1-2 nové výrobky s unikátním složením.Abychom mohli deklarovat 100% kvalitu a čistotu našich produktů, máme vlastní výrobní prostory pod stálou kontrolou Státní zemědělské a potravinářské inspekce s certifikátem HACCP . Snažíme zachovat produkty 100% přírodní aby byly vhodné pro všechny. Naším cílem je přispět přírodní cestou k tělesnému i duševnímu zdraví všech generací.

Kamenný obchod 1 provozovna E-shop e-shop

15 %